پرداخت هزینه ویزا کارت مجازی

ویزا کارت مجازی یک راهکار مالی می باشد که شما از طریق آن امکان خرید بین المللی و جهانی محصولات و خدمات را پیدا می کنید و شما از طریق Visa Card مجازی می توانید تا حدودی نقل و انتقال های بین المللی از جمله خرید از سایت های جهانی و یا سرمایه گذاری در بازارهای بین المللی را تجربه کنید. Visa Card مجازی به نوعی کارت اعتباری گفته می شود که ماهیت فیزیکی ندارد و تنها به صورت آنلاین می توان از آن استفاده کرد.

Visa Card مجازی، ماهیت متفاوتی با کارت های بانکی دارد ولی این دو کارت استفاده ی یکسانی دارند و مهم ترین مزیت ویزا کارت مجازی این است که هزینه ی صدور آن نسبت به ویزا کارت فیزیکی پایین تر می باشد و تهیه کردن آن در ایران بسیار آسان تر از ویزا کارت فیزیکی است. از Visa Card مجازی می‌توان برای خرید از راه دور از هر تاجر یا فروشنده ای که ویزا کارت را قبول می‌کند، استفاده کرد.

برای دریافت Visa Card مجازی نیاز به مراجعه حضوری به بانک های بین المللی نیست و شما می توانید به صورت کاملا آنلاین اطلاعات حساب خود را دریافت کنید. فرق بین این ویزا کارت با ویزا کارت فیزیکی در این می باشد که برای دریافت ویزا کارت فیزیکی باید به بانک های بین المللی مراجعه کنید و انجام این کار برای افرادی که به این بانک ها دسترسی ندارند بسیار دشوار می باشد. شما هیچ محدودیتی در خرید ویزا کارت های مجازی ندارید و شما به هر تعداد دفعاتی که بخواهید می توانید از این کارت ها تهیه کنید.

توجه داشته باشید که Visa Card مجازی به واسطه یک بانک عامل یا واسط تهیه و توزیع می شود. این بانک معمولا از اعتبار خوبی در اروپا یا آمریکا برخوردار می باشد. بنابراین شما می توانید نسبت به امن بودن این سیستم اقتصادی اطمینان حاصل کنید. کردیت خونه می تواند به شما در پرداخت هزینه Visa Card های مجازی کمک کند.

مزایای ویزا کارت مجازی

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

هزینه صدور Visa Card مجازی براساس مبلغ درخواستی شما متفاوت می باشد.

بله، Visa Card مجازی به حساب پی پال متصل می شود.