نقد کردن درآمد ارزی

بسیاری از افراد که به صورت ارزی و دلاری درآمد دارند ممکن است به دلیل وجود تحریم ها در ایران برای نقد کردن درآمد خود احساس نگرانی داشته باشند. اما این افراد می توانند به راحتی و از طریق خدمات ارزی کردیت خونه اقدام به نقد کردن درآمد ارزی و دلاری خود کنند. روز به روز به تعداد کسانی که قصد دارند تا از طریق سایت های خارجی درآمد ارزی داشته باشند، افزوده می‌شود و این بازار در حال رشد و توسعه می باشد و فرصت بسیار خوبی را در اختیار افراد قرار می‌دهد تا اگر مهارتی در زمینه خاصی دارند درآمد بسیار خوبی برای خود داشته باشند.

سایت های مختلفی وجود دارند که شما می توانید براساس تخصص خود از طریق آنها درآمد ارزی داشته باشید که از برخی از آنها می توان به Fiverr ،Freelancer ،ThemeForest ،iStock و Envato اشاره کرد.

معمولاً در سایت های کسب درآمد ارزی چندین روش وجود دارد که شما می توانید از طریق هر کدام که دوست داشتید برای برداشت وجه استفاده کنید. از این روش ها می توان به سوئیفت، پی پال، وسترن یونیون، مانی گرام، وب مانی و غیره اشاره کرد که از طریق آن ها می توانید پول خود را نقد کنید. این موضوع را در نظر داشته باشید که باید از روشی استفاده کنید که کارمزد های کمی را برای این کار در نظر بگیرد.

مزایای نقد کردن درآمد ارزی

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

فعالیت در سایت های خارجی با هویت ایرانی مشکلی ندارد. اما کشوری که به عنوان محل زندگی انتخاب می کنید، نمی‌تواند ایران باشد.

به طور معمول اکثر سایت‌های فریلنسری سرویس پی پال را به عنوان روش پرداخت می‌پذیرند و پذیرش سایر روش‌ها به سایت مورد نظر شما بستگی دارد.