پرداخت هزینه سرور مجازی

سرور، یک رایانه قدرتمند می باشد که تمام فایل‌ها و اطلاعات مربوط به وب سایت شما بر روی آن بارگذاری می‌شود. برای درک بهتر سرور مجازی در ابتدا به تعریف سرور پرداختیم. VPS از عبارت سه کلمه ای Virtual Private Server به معنای سرور مجازی تشکیل شده است.

VPS ، سروری اختصاصی می باشد که از طریق تکنیک های مجازی سازی به چند سرور مجازی تقسیم بندی شده است. در VPS بجای اینکه چند سخت‌افزار مستقل برای هر سرور اختصاص داده شود، یک سخت‌افزار قدرتمند و قوی را از طریق نرم‌افزار، به چند سرور شبیه‌سازی می‌کنند.

VPS ها معمولا بر اساس تکنولوژی، سیستم عامل و مدل مجازی سازی دسته بندی می شوند و از انواع این سرورها می توان به سرور مجازی اشتراکی، سرور مجازی ابری، VPS ویندوز، VPS لینوکس و VPS اختصاصی اشاره کرد.

VPS  کاربردهای فراوانی دارند که از آنها می توان به میزبانی از سایت‌هایی که ترافیک بالایی دارند، استفاده از آن توسط تریدرها، تبدیل شدن به سرور گیم و غیره اشاره کرد.

شما برای استفاده از تمامی کاربردهای سرورهای مجازی، باید این سرورها را خریداری نمایید. برای این کار می توانید از وب سایت ها و شرکت هایی که این سرورها را به فروش می رسانند کمک بگیرید. شما می توانید از خدمات ارزی کردیت خونه برای پرداخت هزینه خریداری VPS  استفاده کنید.

مزایای استفاده از VPS

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، تحویل VPS در صورتی که ناحیه کاربری شما تایید شود به صورت آنی و در همان لحظه انجام می شود و اطلاعات لازم، از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

بله، این فرایند امکان پذیر می باشد اما پیشنهاد می شود که از طریق سیستم و کامپیوتر خود به VPS خود متصل شوید زیرا در نسخه موبایل امکان انجام یک سری فعالیت ها مجاز نمی باشد.

سرعت به موارد زیادی مثل منابع، نوع کاربری، بازه زمانی و غیره وابسته می باشد و نمی توان عدد دقیقی در این خصوص ارائه کرد.