گیفت کارت Valorant

با موجودی‌های متفاوت جهت خرید پوینت ولورانت

گیفت کارت Valorant

ولورانت، یک بازی جذاب ویدئویی در زمینه تیراندازی تاکتیکی است و در حال حاضر با استفاده از رایانه‌های شخصی قابل اجرا می‌باشد. در این بازی یک تیم مشخص باید تلاش کند تا یک بمب را در منطقه مشخصی از بازی قرار دهد و تیم مقابل باید تلاش کند که از انجام این کار جلوگیری نماید. بازی ولورانت دارای واحد پولی به نام پوینت است. شما می‌توانید با استفاده از این پوینت‌ها از فروشگاه بازی خرید کرده و به قابلیت‌ها و امکانات آن بیافزایید. شما با خرید گیفت کارت ولورانت، می‌توانید نسبت به خرید پوینت‌های بازی اقدام کنید.

گیفت کارت Valorant، از سرویس‌های مناسب برای گیمران است که آنها با استفاده از این سرویس می‌توانند برای افزایش پول و امتیاز بازی Valorant  استفاده کنند و امکانات بازی را افزایش دهند. با خرید این گیفت کارت می توانید از امکانات و تجهیزات بازی برای نابودی دشمن و مقابله آسان تر با سختی‌های بازی استفاده کرده و هیجان و لذت بازی را افزایش دهید.

برای خرید این گیفت کارت در فروشگاه کردیت خونه می توانید از اعتبار های 5، 20 و 50 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، خرید آنلاین گیفت کارت ولورانت هیچ کارمزدی ندارد.

خیر، با توجه به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از گیفت کارت وجود دارد و آن یک محصول مجازی می‌باشد، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

به‌طور معمول اکثر گیفت کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند و به همین خاطر برای هدیه دادن به دوستان گزینه ی بسیار مناسبی می باشند.

این کارت‌ها با ریجن آمریکا فروخته وو قابلیت redeem در اکانت امریکا را دارند.

گیفت کارت ۵ دلاری Valorant
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۰ دلاری Valorant
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری Valorant
۲۰ دلاری