اکانت تریدینگ ویو

تریدینگ ویو (TradingView) یکی از معروف‌ترین ابزارهای تحلیل تکنیکال بازارهای جهانی می باشد. این پلتفرم اولین بار در ژوئن سال ۲۰۱۲ به عنوان یک پلتفرم اجتماعی برای معاملات سهام منتشر شد و زبان مخصوص خود را ارائه کرد که به کاربران اجازه می داد تا نمودار ها و شاخص ها را تنظیم کنند. این ابزار یک پلتفرم برای جمع آوری و معاملات سهام می باشد که می تواند برای هر کسی مفید و سود رسان باشد و افراد با خرید اکانت tradingview می توانند از امکانت آن بهره ببرند.

خرید اکانت tradingview برای تریدرها و معامله گران بازارهای مالی و رمز ارزها یکی از کارهای ضروری می باشد که از طریق نمودارها و تحلیل‌های تکنیکال آن می‌توانند معاملات بهتری انجام دهند. از انواع tradingview می توان به اکانت Basic، Pro Account، Pro+ Account  و Premium Account اشاره کرد.

برای خریداری اکانت تریدینگ ویو ابتدا باید در وب سایت tradingview ثبت نام کنید و وارد اکانت خود شوید و از میان طرح های مختلف تریدینگ ویو، طرح مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سپس باید اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید و از طریق کارت اعتباری بین المللی خود اقدام به خریداری اکانت tradingview خود کنید. کردیت خونه می تواند به شما در پرداخت هزینه خریداری اکانت تریدینگ ویو کمک کند.

مزایای استفاده از وب سایت tradingview

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

اکانت Basic تریدینگ ویو رایگان می باشد که درصورتی که مبتدی هستید و فقط قصد یادگرفتن استفاده از این ابزار را دارید می‌توانید از آن استفاده کنید.

خیر، به دلیل وجود محدودیت‌ها، پیشنهاد می شود از آی پی غیر ایران استفاده کنید.

بله، معاملات سهام، معاملات آتی و فارکس در tradingview انجام می‌شود.