پرداخت هزینه آزمون IELTS

آزمون IELTS یکی از معتبرترین آزمون های ارزیابی زبان انگلیسی در سرار جهان می باشد. شما با شرکت کردن در این آزمون و کسب نمره ی مطلوب در آن می توانید به بسیاری از دانشگاه های جهان درخواست پذیرش ارسال کنید و همچنین می توانید از نتیجه ی این آزمون برای مهاجرت کردن به کشوری دیگر نیز بهره ببرید. آزمون IELTS در دو نوع آکادمیک و جنرال برگزار می شود که هر کدام هدف خاصی را پوشش می دهد برای مثال یک هدف آزمون آیلتس جنرال مهاجرت می باشد و یک هدف آیلتس آکادمیک تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور می باشد که هر کدام از این آزمون ها علاوه بر این کاربرد ها کاربرد های دیگری نیز دارند.

هزینه ی ثبت نام در آزمون IELTS بسته به نوع آزمون و کشوری که در آنجا قصد شرکت در آزمون را دارید، متفاوت می باشد و این هزینه می تواند مبلغی در بازه 140 تا 310 دلار را شامل شود. هزینه ی شرکت در آزمون IELTS  آکادمیک یا جنرال در کشور ایران حدود 250 دلار آمریکا می باشد.

شما می توانید هزینه ثبت نام در آزمون IELTS را از طریق کارت های اعتباری مسترکارت یا ویزاکارت پرداخت کنید. کردیت خونه می تواند به شما در پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون IELTS کمک کند.

نکاتی درباره آزمون IELTS

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بله، این آزمون در ایران توسط مراکز مختلفی برگزار می شود.

هزینه ثبت نام در آزمون IELTS در کشور ایران در حدود 250 دلار می باشد که ممکن است تغییر کند.