پرداخت هزینه سفارت انگلیس

دریافت وقت از سفارت انگلیس برای انجام مصاحبه و پرداخت هزینه دلاری آن یکی از مراحل اصلی دریافت ویزای انگلیس برای ورود به انگلستان است. در سال های گذشته که سفارت انگلیس در ایران نبود ایرانیان برای انجام امور دریافت ویزای خود باید به کشور های همسایه سفر می کردند اما اکنون که سفارت انگلیس مجددا در ایران بازگشایی شده است افراد می توانند اقدامات لازم برای صدور ویزای انگلستان را در ایران انجام دهند.

متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور انگلستان را دارند باید برای دریافت ویزای این کشور اقدام کنند. شما برای دریافت ویزای کشور انگلستان لازم است برای تعیین وقت مصاحبه اقدام نمایید. برای انجام این کار سیستم آنلاینی به نام visa4uk در نظر گرفته شده است که با پر کردن فرم های مربوطه از طریق آن می توان وقت مصاحبه را تعیین کرد و هزینه درخواست را نیز پرداخت نمود. شما پس از پرداخت هزینه ها و دریافت وقت از سفارت انگلیس باید در زمان مقرر در محل صدور ویزا برای انجام مصاحبه حضور پیدا کنید. کردیت خونه می تواند شما را در پرداخت هزینه سفارت انگلیس یاری کند.

در فرایند دریافت ویزای انگلستان با دو نوع هزینه روبرو هستید:

هزینه ویزا یا هزینه اپلیکیشن: هزینه صدور ویزا می باشد که براساس نوع آن دارای هزینه های بسیار متفاوتی می‌باشد.

هزینه IHS: این هزینه، مبلغی اضافی جهت خدمات سلامت مهاجرین می باشد و در صورتی که متقاضی ملیتی به غیر از کشورهای حوزه اقتصادی یورو را دارا باشد و ویزایی با مدت اقامت بیش از 6 ماه را تقاضا کند، این هزینه را نیز باید پرداخت نماید.

نکاتی درباره پرداخت هزینه سفارت انگلیس

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

این هزینه براساس نوع ویزا و مدت زمانی که شما در انگلستان اقامت خواهید داشت متفاوت می باشد و از حدود 119 دلار تا 1028 دلار را شامل می شود.

افرادی که قصد دارند بیش از 6 ماه در کشور انگلیس بمانند باید هزینه IHS  را به سفارت England پرداخت نمایند.

پس از گرفتن وقت از سفارت انگلیس تا 3 ساعت فرصت برای پرداخت خواهید داشت.