گیفت کارت Target

با موجودی‌های متفاوت جهت خرید محصولات تارگت

گیفت کارت Target

تارگت ( Target ) یک شرکت خرده ‌فروشی آمریکایی است. که شعبه اصلی و مرکزی این شرکت در مینیا پولیس، مینه‌ سوتا قرار گرفته است. این کمپانی بعد از والمارت به‌ عنوان دومین کمپانی بزرگ خرده‌ فروشی در آمریکا به حساب می‌آید و از محبوبیت خاصی برخوردار است. گیفت کارت تارگت در واقع نوعی کارت هدیه با اعتباری مشخص می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا تمامی محصولات فروشگاه تارگت را خریداری کنید. شما می توانید به وسیله Target Gift Card به راحتی از این فروشگاه خرید کنید و از تخفیف‌های فروشگاه بهره‌مند شوید.

سایت تارگت یکی از محبوب‌ترین سایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین است که در بین فروشگاه‌های اینترنتی بزرگ دنیا رتبه ۸ جهانی را به خود اختصاص داده است. در فروشگاه اینترنتی تارگت تقریباٌ هر چیزی پیدا می‌شود و مشتریان این فروشگاه می‌توانند به راحتی و بدون تلف کردن وقت، محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

برای خرید این گیفت کارت در فروشگاه کردیت خونه می‌توانید از اعتبار های 10 و 25 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

با استفاده از این گیفت کارت می‌توانید در سایت تارگت پرداخت های خود را انجام دهید و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

خیر، با توجه به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از Target gift card وجود دارد و آن یک محصول مجازی می‌باشد، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

خیر؛ Target gift card تاریخ انقضا ندارند و شما هر زمان که کد گیفت کارت را در فروشگاه تارگت وارد کنید، می‌توانید از آن استفاده کنید.

گیفت کارت ۱۰ دلاری Target
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۵ دلاری Target
۲۰ دلاری