گیفت کارت Steam

با موجودی‌های متفاوت جهت خرید بازی‌های استیم

گیفت کارت Steam

استیم، یک پلتفرم ویژه نرم افزاری بر پایه سرگرمی می‌باشد. که ایده تولید این پلتفرم بر پایه شبکه اجتماعی متشکل از گیمر‌ها می‌باشد که این افراد با خرید بازی‌های اورجینال از شرکت‌ها به بازی و تفریح با یکدیگر می‌پردازند.

شبکه استیم (Steam) سرویسی برای خرید بازی و انجام بازی‌های آنلاین می‌باشد که شما برای استفاده از خدمات استیم باید ابتدا یک اکانت ایجاد و سپس آن را شارژ نمایید. گیفت کارت استیم مانند سایر گیفت کارت‌ها عمل می‌کند و شما می‌توانید از این گیفت کارت در پلتفرم استیم برای خرید بازی، نرم افزار، سخت افزار و غیره استفاده کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای شارژ کردن اکانت استیم، خرید گیفت کارت استیم می‌باشد.

شما با خرید گیفت کارت Steam می‌توانید بدون نیاز به کارت بانکی، اکانت خود را شارژ نمایید. شما همچنین می توانید از طریق این گیفت کارت تمامی محصولات موجود در سایت Steam را خریداری کنید. با در نظر گرفتن اینکه گیفت کارت های استیم بدون تاریخ انقضا هستند، گزینه بسیار مناسبی برای هدیه دادن به دوستان و آشنایان می‌باشند.

برای خرید Steam Gift Card در فروشگاه کردیتخونه می توانید از اعتبارهای 1، 2، 3، 5، 6، 10، 15، 20، 25، 30، 35، 50 و 100 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، با توجه به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از گیفت کارت وجود دارد و آن یک محصول مجازی می‌باشد، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

معمولا اکثر گیفت کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند.

خیر، خرید Steam Gift Card هیچ کارمزدی ندارد.

گیفت کارت ۱ دلاری Steam
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵ دلاری Steam
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰ دلاری Steam
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۵ دلاری Steam
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۰ دلاری Steam
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۵ دلاری Steam
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری Steam
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰۰ دلاری Steam
۲۰ دلاری