گیفت کارت Spotify

با موجودی‌های متفاوت جهت اشتراک اسپاتی‌ فای

گیفت کارت Spotify

اسپاتیفای، یک سرویس پخش آنلاین موسیقی می‌باشد که به کاربران و مشترکان خود دسترسی به میلیون‌ها موسیقی، پادکست و موزیک ویدئو از تمامی هنرمندان موسیقی جهان را می‌دهد.  این سرویس پخش آنلاین موسیقی در سال 2008 راه اندازی شد و در حال حاضر کابران زیادی دارد. امکان استفاده رایگان از اسپاتیفای وجود دارد اما شما به عنوان یک کاربر هنگام استفاده رایگان از اسپاتیفای با مشکلات و محدودیت های زیادی روبرو می‌شوید که از این مشکلات می توان به تبلیغات مزاحم، عدم امکان ساخت پلی لیست شخصی و عدم اشتراک گذاری فایل‌ها اشاره کرد. گیفت کارت اسپاتیفای شامل یک اعتبار مشخص است که با Redeem  کردن کد آن می‌توانید از اکانت پریمیوم اسپاتیفای و خدماتش استفاده کنید. شما با خرید گیفت کارت اسپاتیفای و ارتقا حساب به پریمیوم از کلیه امکانات استپاتیفای از جمله امکان دانلود، پخش آفلاین موزیک، فراهم کردن آهنگ‌های درخواستی، کیفیت صدای استاندارد و آپلود کردن آهنگ‌ استفاده کنید.

اسپاتیفای بر روی پلتفرم‌های مختلف قابل اجرا می‌باشد، نسخه وب، ویندوز، اندروید و ios از این دسته پلتفرم‌ها جهت دسترسی راحت کاربران به این سرویس می‌باشند.

برای خرید این گیفت کارت در فروشگاه کردیتخونه می توانید از اعتبار های 10، 30 و 60 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، با توجه به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از Spotify gift card وجود دارد و آن یک محصول مجازی می‌باشد، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

Spotify Gift Card با ریجن آمریکا صادر می‌شوند.

بله، شما می‌توانید آهنگ‌های مورد نظرتان را داخل اکانت اسپاتیفای خود آپلود کنید تا هروقت که دلتان خواست به آن‌ها گوش بدهید.

استفاده از امکانات اکانت پریمیوم در چندین دستگاه وجود دارد اما با این حال شما نمی‌توانید از یک اکانت به صورت همزمان در چند دستگاه استفاده کنید.

گیفت کارت ۱۰ دلاری Spotify
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۳۰ دلاری Spotify
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۶۰ دلاری Spotify
۲۰ دلاری