گیفت کارت Skype

با موجودی‌های متفاوت جهت شارژ اکانت اسکایپ

گیفت کارت Skype

اسکایپ نرم‌افزار ارتباطی قدرتمند و محبوب از شرکت مایکروسافت است که می‌توان با استفاده از آن تماس اينترنتی و ویدئوکنفرانس برقرار کرد. این نرم‌افزار به‌صورت رایگان و پولی در اختیار کاربران است و محدودیتی هنگام استفاده از نسخه عمومی آن برای کاربران در سراسر دنیا وجود ندارد. بنابراین، شما می‌توانید به‌صورت رایگان از امکانات این پلتفرم بهره‌مند شوید.

اگر قصد دارید به طور نامحدود با کاربران دیگر در سراسر دنیا تماس بگیرید، باید اکانت اسکایپ خود را شارژ کنید. گیفت کارت اسکایپ به شما امکان می‌دهد تا علاوه بر امکانات نسخه عمومی، از دیگر قابلیت‌های این برنامه بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید. این امکانات ویژه شامل تماس به خطوط موبایل و تلفن‌های ثابت، ارسال پیامک، ایجاد تماس گروهی با ۲۵ نفر و… است.

برای خرید گیفت کارت Skype می‌توانید به فروشگاه کردیت خونه سر بزنید و اعتبارهای ۵، ۱۰، ۲۵ یا ۵۰ دلاری را بخرید تا حساب کاربری شما در این پلتفرم اعتبار کافی را برای استفاده از این امکانات داشته باشد.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بله. این گیفت کارت فقط کُدی است که باید برای شارژکردن حساب کاربری، در اسکایپ وارد شود؛ بنابراین هیچ مانعی برای انتقال آن به دیگران وجود ندارد.

قیمت خرید این گیفت کارت با قیمت روز دلار رابطه مستقیمی دارد. همچنین این کارت به‌گونه‌ای جایگزین پول نقد برای استفاده از خدمات ویژه نرم‌افزار اسکایپ است؛ پس هر چقدر که برای خرید گیفت کارت پول پرداخت کنید، به همان میزان حساب کاربری شما شارژ می‌شود.

خیر، خرید کارت هدیه Skype هیچ کارمزدی ندارد.

خیر. باتوجه‌به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از این کارت وجود دارد و همچنین محصولی مجازی است، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

گیفت کارت ۵ دلاری Skype
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰ دلاری Skype
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۵ دلاری Skype
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری Skype
۲۰ دلاری