حساب اسکریل

اسکریل همانند کیف پول های الکترونیک دیگر مانند پی پال می باشد و اگر از سایت های خارجی محصولی را خریداری کرده باشید می دانید که اکثر این سایت ها اسکریل (Skrill) را نیز برای پرداخت قبول می کنند.

Skrill یکی از روش های پرداخت اینترنتی و نقل و انتقال پول می باشد که در ابتدا در سال 2001 و با نام moneybookers  تاسیس شد و آن یک کیف پول الکترونیکی بود که امکان اتصال به حساب های بانکی دارنده کیف پول را داشت و علاوه بر بانک به حساب های دیگر مانند ویزا کارت نیز متصل می شد. این نام در سال 2013 به اسکریل تغییر پیدا کرد.

Skrill علاوه بر خدمات پایه مانند انتقال وجه، خرید با کارت فیزیکی، برداشت پول از ATM و خریدهای آنلاین، خدمات دیگری نیز ارائه می دهد. برای مثال اسکریل اولین کیف پول الکترونیکی معتبر در جهان می باشد که قابلیت ذخیره و خرید و فروش ارزهای مجازی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

شارژ کردن حساب Skrill

ایجاد کردن حساب در Skrill با IP  ایران امکان پذیر نیست و برای استفاده از این سرویس باید از اطلاعات یکی از آشنایان خود در خارج از کشور استفاده کنید. در غیر این صورت می توانید از خدمات ارزی کردیت خونه استفاده کنید. افتتاح حساب در Skrill رایگان می باشد و برای این کار نیازی به ویزاکارت و مسترکارت یا دیگر حساب های بانکی ندارید. اما برای استفاده و شارژ کردن حساب اسکریل خود نیاز دارید تا حساب اسکریل خود را به حساب بانکی خود متصل کنید.

فروش دلار Skrill

اگر شما یک حساب Skrill دارید و درآمدهای ارزی خود را در این سرویس دریافت می‌کنید و قصد دارید این درآمد ارزی را به ریال تبدیل و آن را نقد کنید، می توانید درخواست خود را در کردیت خونه ثبت نمایید تا هماهنگی‌های لازم جهت دریافت مبلغ مربوطه و واریز معادل ریالی آن برای شما انجام شود.

مزایای سرویس نقل و انتقال پول Skrill

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، این سرویس انتقال پول از کشورهای سوریه، کوبا، ایران، عراق، قرقیزستان، لیبی، اریتره، سودان، کره شمالی و افغانستان پشتیبانی نمی کند.

Skrill محدوده‌ ی دقیقی برای حداکثر مبلغ انتقالی از طریق این سرویس تعیین نکرده است.

پس از ایجاد حساب کاربری خود در اسکریل‌، شما با استفاده از حساب بانکی‌، کارت اعتباری و کیف پول اسکریل خود با کارمزد 2 درصدی می توانید وجه مورد نظر خود را منتقل نمایید.