ابزار سئو

سئو به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد که شما با بهبود آن می توانید عملکرد وب سایت خود را برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر هموار سازید و رتبه وب سایت خود را در موتور های جستجو بهبود ببخشید. اگر شما متخصص سئو هستید و یا قصد دارید سایت خود را از نظر سئو بهینه سازی کنید، می توانید با خرید ابزار سئو رتبه سایت خود را بهبود ببخشید.

شما برای آنالیز وب سایت خود نیاز به ابزار سئو دارید که برخی از این ابزار ها رایگان و برخی دیگر غیر رایگان می باشند. البته ابزار های سئو که رایگان هستند دارای محدودیت هایی در تعداد فاکتورهای مورد آنالیز یا محدودیت در ارائه برخی آمار می باشند که شما برای لغو کردن این محدودیت ها نیاز به ابزارهای آنالیز حرفه ای دارید که غیر رایگان می باشند.

استفاده از ابزارهای سئو می تواند کمک شایانی به یک متخصص سئو بکند و یک متخصص سئو با کمک این ابزار ها می تواند متوجه شود که سایت های رقیب با چه کلماتی ترافیک می گیرند و همچنین با چه کلماتی برای وب سایت خود ورودی می گیرند.

ابزارهای سئو انواع مختلفی دارند که از آنها می توان به ابزارهای بررسی بک لینک، ابزارهای تست سرعت وب سایت، ابزارهای سئو برای آنالیز صفحات، ابزارهای سئو داخلی سایت، ابزار رتبه بندی سایت گوگل و ابزارهای پیدا کردن کلمات کلیدی اشاره کرد. برای بررسی بهترین ابزار های سئو که به متخصص سئو در امر بهینه سازی کمک بسیاری می کنند می توانیم به ابزاری که متعلق به خود گوگل است اشاره کنیم و می توان گفت که ابزار های رایگان گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس دو تا از بهترین ابزار های سئو سایت هستند.

شما برای استفاده از تمامی امکانات ابزارهای سئو، در ابتدا باید اکانت پرمیوم ابزارهای سئو را خریداری کنید تا از امکانات هر ابزاری که می خواهید استفاده نمایید. کردیت خونه می تواند به شما در خریداری ابزارهای سئو کمک کند.

مزایای سئو

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بله، وقتی شما از تبلیغات PPC استفاده کنید، به ازای هر کلیکی که کاربر از طریق آن به وب سایت شما وارد شود، شما باید هزینه ای بپردازید. ولی اگر وب سایت شما بدون تبلیغات در موتورهای جستجو رتبه کسب کند، این ترافیک کاملا رایگان می باشد.

بله، هر بخشی از محتوای جدیدی که شما ایجاد می‌کنید، می‌تواند فرصت جدیدی را برای بهبود رتبه‌ وب سایتتان در اختیار شما قرار دهد.