پرداخت هزینه آزمون SAT

آزمون SAT، یک آزمون برای سنجش توانمندی تحصیلی افراد در زمینه های مختلف می باشد که در دو نوع  General و  Subject برگزار می شود و دانش آموزانی که در حال تحصیل در مقطع یازدهم و دوازدهم هستند باید در نوع General این آزمون شرکت کنند و افرادی که قصد تحصیل در یکی از رشته‌های تاریخ آمریکا و جهان، ریاضیات، علوم و زیست‌شناسی و غیره را دارند باید در نوع Subject این آزمون شرکت نمایند. بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان در کشور های کانادا، ترکیه، آمریکا و غیره، برای پذیرش افراد برای تحصیل در دانشگاه خود نیاز به نتیجه این آزمون دارند. آزمون SAT در ایران برگزار نمی شود و افراد برای شرکت در این آزمون باید به یکی از کشور های همسایه که این آزمون را برگزار می کنند مانند ترکیه، ارمنستان و غیره، مراجعه کنند.

این آزمون، به طور کلی از 4 بخش درک مطلب، نگارش و زبان، ریاضیات و مقاله نویسی تشکیل شده است. پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون SAT از طریق کارت های اعتباری ویزاکارت، مسترکارت و سیستم پرداختی پی پال امکان پذیر می باشد و در صورتی که شما امکان استفاده از این روش ها را ندارید می توانید از خدمات ارزی کردیت خونه استفاده کنید.

نکاتی درباره آزمون SAT

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

شما می توانید این هزینه را به صورت آنلاین و از طریق کارت های اعتباری ویزاکارت و مسترکارت و سیستم پرداختی پی پال یا از طریق خدمات ارزی کردیت خونه، پرداخت نمایید.

هدف این آزمون اندازه گیری میزان توانمندی دانش آموزان دبیرستانی برای تحصیل در دانشگاه و کالج می باشد.