خرید از تم فارست

اگر کمی با طراحی سایت آشنا باشیم، می دانیم که برای طراحی سایت نیاز به خرید قالب، افزونه و برخی پنل ها داریم. انواتو مارکت (Envato Market) مجموعه‌ای از فروشگاه‌های مختلف است که همه خدمات مربوط به طراحی سایت را شامل می‌شود. مجموعه‌ای از فروشگاه‌های مختلف است که همه خدمات مربوط به طراحی سایت را شامل می‌شود. تم فارست یکی از 7 فروشگاه تخصصی انواتو مارکت می باشد.

در واقع تم فارست یک زیر مجموعه از انواتو محسوب می‌شود که در زمینهٔ خرید و فروش قالب سایت HTML و قالب‌های سازگار برای کار با سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس و… فعالیت می‌کند. که بیش از 1.3 میلیون خریدار دارد و بیش از 6 میلیون برنامه‌نویس، طراح سایت، گرافیست و… با این سایت همکاری می‌کنند. برای خرید قالب از تم فارست می‌توان قالب خود را با کلمه کلیدی موردنظر جستجو کرد. 

برای خرید از ThemeForest هزینه ها به دلار است و  پرداخت های ارزی و بین الملل برای ما ایرانی ها سختی هایی به همراه دارد. برای خرید از Themeforest یا خرید از انواتو می‌توانید از خدمات کردیتخونه استفاده کنید.

خدمات سایت تم فارست

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خرید قالب توسط کردیتخونه بین 1 تا 3 ساعت کاری زمان می‌برد.

خیر، شما می‌توانید کلیه خدماتی که سایت تم فارست ارائه می‌دهد و موردنیاز شما هست را خرید کنید. علاوه بر این می‌توانید نسبت به خرید قالب از سایت‌های خارجی دیگر نیز اقدام نمایید.

خرید از سایت انواتو و دیگر زیرمجموعه‌های آن به صورت دلاری انجام می‌شود. شما ابتدا هزینه محصول را با پول معمولی به حساب وب‌سایت رابط یعنی کردیتخونه واریز می‌کنید. سپس ما کار تبدیل پول شما به ارز و خرید دلاری را انجام می دهیم. بدین ترتیب شما می‌توانید بدون نگرانی از بابت تحریم‌ها از سایت تم فارست خرید کنید.