پرداخت هزینه آزمون مدیریت پروژه PMP

آزمون PMP توسط موسسه Project management Institute (PMI) برگزار می‌شود و این موسسه مدرکی را به متقاضیان شرکت در این آزمون اعطا می کند که یکی از معتبرترین مدارک در زمینه مدیریت پروژه در جهان می باشد. آزمون PMP براساس پکیج مدیریت پروژه PMBOK انجام می‌شود و افراد را در چگونگی به کار بردن دانش مدیریت پروژه در موقعیت های واقعی به چالش می کشد. آزمون پی ام پی شامل 200 سوال می باشد و شما 4 ساعت فرصت خواهید داشت تا به این سوالات پاسخ دهید.

شرکت در آزمون پی ام پی پیش نیاز هایی دارند که از آن ها می توان به تسلط بر زبان انگلیسی، داشتن تسلط به نرم افزار پراجکت، آشنایی داشتن با مسائل مالی پروژه ها، دانستن اصول برنامه ریزی، دانستن مفاهیم کنترل پروژه و غیره اشاره کرد.

شما معمولا باید هزینه مدرک آزمون پی ام پی را به صورت ارزی پرداخت نمایید و برای این کار می توانید از ویزاکارت یا مسترکارت استفاده کنید. ممکن است شما برای پرداخت این هزینه، امکان پرداخت ارزی را نداشته باشید در این صورت کردیت خونه می تواند به شما در پرداخت هزینه های مربوط به آزمون مدیریت پروژه PMP کمک کند.

نکاتی درباره آزمون مدیریت پروژه PMP

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، آزمون پی ام پی در ایران برگزار نمی شود و شما برای شرکت در این آزمون باید به کشور های همسایه ایران مانند ترکیه، امارات و غیره بروید.

بله، شما باید برای شرکت در آزمون پی ام پی در سایت PMI عضو شوید.