گیفت کارت Play Station

با موجودی‌های متفاوت جهت خرید محصولات پلی استیشن

گیفت کارت Play Station

گیفت کارت پلی استیشن یا گیفت کارت PSN یکی از محصولات کنسول پلی استیشن می‌باشد که توسط کمپانی سونی برای طرفداران PS4 ارائه شده است و شما با خرید گیفت کارت PSN می‌توانید بدون نیاز به کارت‌های اعتباری، حساب کاربری پلی استیشن خود را شارژ نموده و از Play Station Store خرید کنید.

از تمامی گیفت کارت‌ها می‌توان بر روی کنسول PS3 و PS4 و PS5 استفاده کرد. با توجه به اینکه PlayStation Gift Card دارای تاریخ انقضا نمی‌باشد، می‌تواند گزینه مناسبی برای هدیه دادن به دوستان باشد.

از كاربردهای PlayStation Gift Card می‌توان به خرید بازی‌های پلی استیشن، خرید تم‌های آنلاین، استفاده از تخفیفات بازی‌ها، خریداری موزیک از کمپانی بزرگ سونی، پیش خرید بازی‌های پلی استیشن اشاره کرد.

برای خرید PlayStation Gift Card در فروشگاه کردیتخونه می‌توانید از اعتبارهای 10، 20، 25، 30، 40، 50، 60، 75 و 100 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، با توجه به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از PlayStation Gift Card وجود دارد و آن یک محصول مجازی می‌باشد، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

پس از دریافت کد گیفت کارت خریداری شده می‌توانید این کد را در حساب کاربری خود ریدیم کنید تا به برنامه‌های موجود در فروشگاه پلی استیشن دسترسی پیدا کنید.

خیر، خرید PlayStation Gift Card هیچ کارمزدی ندارد.

گیفت کارت ۱۰ دلاری Play Station
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۰ دلاری Play Station
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۵ دلاری Play Station
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۳۰ دلاری Play Station
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۴۰ دلاری Play Station
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری Play Station
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۶۰ دلاری Play Station
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۷۵ دلاری Play Station
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰۰ دلاری Play Station
۲۰ دلاری