حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی یک شرکت و سیستم پرداخت جهانی می باشد که دفتر رسمی آن در کشور پاناما قرار دارد. این سیستم پرداخت جهانی برای افراد امکان خرید آنلاین و انتقال ارز را فراهم کرده است.

شما از طریق این سیستم قادر خواهید بود که انتقال ارز را به شکل آنلاین به هر کسی که مایل هستید انجام دهید. همچنین شما می توانید که درآمدهای ارزی خود را از طریق این سیستم نقد کنید و همچنین می توانید کالاهایی را که می خواهید از فروشگاه‌های اینترنتی برتر دنیا با استفاده از سیستم Perfect Money خریداری کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که  بعد از افتتاح حساب پرفکت مانی خود، ابتدا باید اکانتتان را وریفای کنید. زیرا اگر این کار را انجام ندهید، امنیت حسابتان به اندازه کافی تضمین شده نخواهد بود و همچنین برای انجام تراکنش های مالی مختلف، باید کارمزد بیشتری را پرداخت نمایید.

شارژ کردن حساب Perfect Money

شما برای شارژ کردن حساب پرفکت مانی خود روش های مختلفی را در پیش روی خود دارید که روش هایی که در ایران قابل استفاده هستند به شرح زیر می باشند:

شارژ کردن حساب Perfect Money با بیت کوین

شما علاوه بر دلار، می توانید حساب پرفکت مانی خود را با ارزهای دیگر مانند بیت کوین و غیره نیز شارژ کنید.

شارژ کردن حساب Perfect Money با استفاده از ووچر پرفکت مانی

ووچر در واقع یک کد می باشد که با وارد کردن این کد در حساب خود قادر به شارژ کردن حساب پرفکت مانی خود تا مقدار مشخصی خواهید بود.

تبدیل وب مانی به Perfect Money

در این روش شما قادر خواهید بود که از طریق یک شرکت واسط، وب مانی موجود در حسابتان را به پرفکت مانی تبدیل کنید.

شارژ کردن حساب پرفکت مانی از طریق خدمات ارزی صرافی های آنلاین

شما از طریق خدمات ارزی صرافی های آنلاین نیز می توانید اقدام به شارژ کردن حساب Perfect Money خود کنید.

کردیت خونه می تواند در شارژ کردن حساب Perfect Money شما به شما یاری برساند و این کار را در مدت زمانی کوتاه برایتان انجام دهد.

فروش دلار پرفکت مانی

از مزیت‌های سیستم پرداخت Perfect Money استفاده از آن به عنوان یک روش پرداختی برای کسب درآمدهای بین المللی می باشد و در صورتی که قصد داشته باشید موجودی حساب Perfect Money خود را به ارز های دیگری مانند ریال تبدیل کنید یا به عبارتی اقدام به فروش Perfect Money نمایید می‌توانید از طریق خدمات کردیت خونه این کار را در کم ترین زمان انجام دهید.

مزایای سیستم Perfect Money

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

وریفای کردن اکانت Perfect Money اجباری نیست ولی انجام این کار باعث افزایش امنیت حساب و کاهش کارمزدها می شود.

هر دو این حساب ها را می توان برای انجام فعالیت های تجاری بدون محدودیت ایجاد کرد با این تفاوت که حساب شخصی برای کاربران عادی و حساب تجاری برای افراد حقوقی در نظر گرفته می شود.

بله، سیستم پرداخت Perfect Money در سطح بین‌المللی به رسمیت شناخته می شود و کاملا معتبر می باشد.