حساب پی پال

شاید شما هم با این لحظه روبرو شده باشید که در هنگام خرید محصول یا خدماتی از یک سایت ندانید که کدام روش پرداخت امن تر و مطمئن تر است. یکی از این روش های پرداخت کیف پول PayPal می باشد. تعداد کاربرانی که از حساب پی پال استفاده می کنند تا سال 2016، 188 میلیون اعلام شده بود و این رقم در حال افزایش است. شبکه پی پال علاوه بر پرداخت کاربرد های دیگری مانند کسب درآمد، انتقال وجه بین المللی و غیره نیز دارد.

PayPal که در سال 1999، با نام Confinity  تاسیس شد و در سال 2001 با یک موسسه مالی ادغام شد و نام آن به طور رسمی به Paypal  تغییر کرد، یک شرکت تجارت الکترونیکی آمریکایی در زمینه پرداخت می باشد که کاربران با استفاده از آن می‌توانند به صورت آنلاین انتقالات مالی خود را انجام دهند. این سیستم به کاربران خود اجازه می‌دهد تا با افتتاح حساب در این شبکه به حساب جاری خود متصل شده و امور مالی خود را با امنیت بالا و به سادگی انجام دهند. به دلیل وجود تحریم‌ها امکان استفاده مستقیم از خدمات پی پال در ایران و چند کشور دیگر جهان وجود ندارد. البته به صورت غیرمستقیم می توان در ایران هم از خدمات شرکت PayPal استفاده کرد.

شارژ کردن حساب PayPal

شما از طریق 2 روش یعنی از طریق واسطه و یا استفاده از کردیت کارت، می‌توانید نسبت به شارژ کردن حساب PayPal خود اقدام کنید.

همانطور که گفته شد یکی از روش های شارژ کردن حساب PayPal، شارژ کردن حساب از طریق واسطه ها است. که شما می توانید از سایت ها یا شرکت هایی که خدمات شارژ کردن حساب پی پال را انجام می دهند کمک بگیرید. کردیت خونه می تواند به شما در شارژ کردن حسابتان در پی پال کمک کند. در مقابل در روش دوم شارژ کردن حساب پی پال، شما برای شارژ کردن حساب پی پال نیاز به یکی از انواع کردیت کارت دارید. کردیت کارت ها می توانند ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی یا یکی از انواع کارت های مجازی باشند. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شارژ کردن حساب پی پال، تنها از طریق گیفت کارت هایی مثل ویزا کارت مجازی قابل انجام است و به عبارتی دیگر با همه ی گیفت کارت ها نمی توان نسبت به شارژ کردن حساب پی پال اقدام کرد.

افتتاح حساب PayPal

شما برای ثبت‌نام اولیه جهت افتتاح حساب در پی پال به یک آدرس ایمیل شخصی نیاز دارید و همچنین باید برای تکمیل این فرآیند یک کارت اعتباری یا حساب بانکی ارائه دهید. دارندگان حساب‌های PayPal می‌توانند با استفاده از آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه وارد حساب کاربری خود در شبکه پی پال شده و مبالغ مورد نظرشان را منتقل نمایند و یا از فروشگاه‌های اینترنتی مختلف که با شبکه پی پال طرف قرارداد هستند خرید کنند.

مزایای استفاده از شبکه PayPal

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

شما تنها با دارا بودن یک حساب بانکی و یک آدرس ایمیل شخصی می توانید از حساب PayPal استفاده کنید.

در حساب‌های عادی خیر، در صورتی که حساب بانکی شما به پی‌ پال متصل نباشد، باید از طریق سایت‌های واسطه PayPal خود را شارژ نمایید. البته حساب‌های تجاری پی‌پال نیازمند حساب بانکی معتبر است.

در صورتی که شبکه پی پال متوجه فعالیت‌های مشکوک در حساب کاربری شما شود، آن را به حالت محدود در می‌آورد و مبالغ داخل حساب پی پال شما را بلوکه می‌کند.