حساب پاییر

پاییر، یکی از روش‌های پرداخت ارزی مانند پی پال و اسکریل می‌باشد که از طریق آن می‌توان به صورت ساده و ارزان پرداخت‌های ارزی را انجام داد. پاییر (Payeer) از سال ۲۰۱۲ در بازار سیستم‌های پرداخت آنلاین معرفی شد و این سیستم پرداختی به تدریج به عنوان یک سرویس تبدیل ارز الکترونیک توسعه یافت.

شارژ کردن حساب PAYEER

برای شارژ کردن حساب PAYEER خود، در ایتدا باید یک حساب در سایت پاییر ایجاد کنید و پس از آن وارد حساب خود شوید و سپس در منوی سمت چپ صفحه باز شده روی گزینه Balance  کلیک کنید. شما در این قسمت می توانید موجودی ارز های مختلف دیجیتالی را مشاهده کنید و با کلیک بر روی گزینه Deposite هر کدام می توانید موجودی ارز مورد نظرتان را افزایش دهید. به این نکته توجه داشته باشید که برای افزایش موجودی حساب پاییر، راه های مختلفی همچون ویزا کارت، مستر کارت، مایسترو و همچنین ارزهای دیجیتال وجود دارد و باید توجه کنید که برای افزایش موجودی از طریق ویزا کارت، مستر کارت و مایسترو نیاز به حساب وریفای شده دارید. کردیت خونه می تواند اعتبار حساب PAYEER شما را افزایش دهد.

فروش دلار PAYEER

خدمات سرویس PAYEER بسیار گسترده و متنوع می باشد و شما می توانید حتی در پاییر ترید کنید و از آن سود بدست آورید. گاهی ممکن است تصمیم داشته باشید که موجودی حساب PAYEER خود را به ریال نقد کنید تا بتوانید از آن به صورت نقدی استفاده کنید. شما می توانید از طریق شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزی، درخواست خود را ثبت نمایید تا هماهنگی‌های لازم جهت دریافت مبلغ مربوطه و واریز معادل ریالی آن برای شما توسط این شرکت ها انجام شود. کردیت خونه می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

مزایای استفاده از کیف پول PAYEER

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

PAYEER در حال حاضر از دش، بیت کوین کش، بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل و تتر پشتیبانی می‌کند.

PAYEER گزینه انتقال مستقیم پول به پی پال را ندارد و شما می توانید از طریق سایت های واسطه این کار را انجام دهید.