گیفت کارت OpenBucks

با موجودی‌های متفاوت جهت پرداخت در سایت‌های پشتیبان کننده OpenBucks

گیفت کارت OpenBucks

شرکت اپن باکس ( OpenBucks )، یک شرکت واسط پرداخت آنلاین می‌باشد که در Silicon Valley قرار دارد. گیفت کارت اپن باکس، یک کارت مناسب برای خرید از سایت‌های خارجی مانند Dollar General و غیره می‌باشد و شما با استفاده از این گیفت کارت می‌توانید در سایت‌های مختلف خارجی بدون وارد کردن اطلاعات حساب بانکی خود، پرداخت انجام دهید. هدف اصلی شرکت صادر کننده گیفت کارت اپن باکس، قادر ساختن افرادی می باشد که فاقد حساب بانکی یا کارت اعتباری هستند. تعداد شرکت‌هایی که با شرکت اپن باکس کار می‌کنند بسیار زیاد است و شامل طیف وسیعی از شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف کاری می‌شود. برای مثال در بزرگترین وب سایت‌های دنیا که قابلیت پرداخت اینترنتی دارند مانند وب سایت آمازون امکان پرداخت با چنین کارت‌هایی وجود دارد.

برای خرید این گیفت کارت در فروشگاه کردیت خونه می توانید از اعتبار های 5، 10، 20، 25، 50 و 100 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

افراد زیادی مخصوصا کسانی که به سن قانونی نرسیده اند و نمی توانند حساب بانکی یا کارت اعتباری دریافت کنند و نیاز به پرداخت آنلاین دارند و مدام از کارت اعتباری والدین خود استفاده می کنند، می توانند از این گیفت کارت استفاده کنند.

خیر، با توجه به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از OpenBucks gift card وجود دارد و آن یک محصول مجازی می‌باشد، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

خیر، خرید آنلاین OpenBucks Gift Card هیچ کارمزدی ندارد.

گیفت کارت ۵ دلاری OpenBucks
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰ دلاری OpenBucks
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۰ دلاری OpenBucks
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۵ دلاری OpenBucks
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری OpenBucks
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰۰ دلاری OpenBucks
۲۰ دلاری