گیفت کارت Netflix

با موجودی‌های متفاوت جهت خرید اشتراک نتفلیکس

گیفت کارت Netflix

شرکت نتفلیکس که در کالیفرنیا قرار دارد از شرکت های پرطرفدار تولید، پخش و اجاره فیلم و سریال به صورت آنلاین در دنیا می‌باشد که تا آغاز سال 2016 بیش از ۷۵ میلیون مشترک در سراسر دنیا داشته است. لازم به ذکر است که اپلیکیشن نتفلیکس برای اندروید، iOS  و ویندوز در دسترس می‌باشد. این شرکت از سال 1998 فعاليت خود را با ارسال DVD از طریق پست به سرتاسر جهان آغاز كرد و در اواخر سال 2006 سرویس رسانه سیال را ارائه کرد و سپس ابتدای سال 2010 حوزه فعالیتش را به کشور کانادا گسترش داد و اكنون، این شرکت به بيش از 200 کشور دنیا خدماتش را ارائه می‌دهد. شما برای دسترسی به میلیون ها فیلم و سریال روز دنیا می‌توانید در سایت نتفلیکس عضو شوید و برای عضویت در این سایت لازم است اطلاعات بانکی خود را وارد کنید اما با خرید گیفت کارت نتفلیکس دیگر نیازی به کارت های بانکی نیست. شما با خرید Netflix Gift Card می توانید به صورت نامحدود تمامی فیلم‌ها و سریال‌های معروف را به صورت آنلاین تماشا کنید.

برای خرید Netflix Gift Card در فروشگاه کردیتخونه می توانید از اعتبار های 15، 20، 25، 30، 50، 60 و 100 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

Netflix Gift Card با ریجن آمریکا صادر می شوند.

خیر، خرید آنلاین Netflix Gift Card هیچ کارمزدی ندارد.

خیر، با توجه به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از Netflix Gift Card وجود دارد و آن یک محصول مجازی می‌باشد، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

گیفت کارت ۱۵ دلاری Netflix
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۰ دلاری Netflix
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۵ دلاری Netflix
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۳۰ دلاری Netflix
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری Netflix
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۶۰ دلاری Netflix
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰۰ دلاری Netflix
۲۰ دلاری