پرداخت هزینه های مربوط به سایت Name.com

اگر شما برای کسب و کارتان نیاز به طراحی سایت دارید یکی از از اولین قدم ها برای راه اندازی یک سایت، خریداری دامنه و هاست می باشد. یکی از سایت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ و دامنه سایت Name.com می باشد که این سایت یکی از با سابقه ترین سایت ها در این زمینه می باشد.

سایت Name.com همواره در تلاش می باشد تا بتواند خدمات خود را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کند. به این موضوع توجه داشته باشید که شما می توانید با ثبت نام در این سایت از تخفیفات آن بهره مند شوید.

خدمات سایت Name.com فقط به خرید دامنه و هاست محدود نمی شود و شما می توانید در این سایت به خدمات دیگری مانند وب هاستینگ، G Suite for Business و غیره دسترسی داشته باشید.

برای استفاده از خدمات سایت Name.com، شما باید هزینه های مربوط به این خدمات را پرداخت نمایید که این پرداخت باید به صورت ارزی انجام شود و شما می توانید از طریق کیف پول پی پال و کارت های اعتباری بین المللی این هزینه را پرداخت نمایید. در صورتیکه امکان استفاده از این روش ها را برای پرداخت هزینه های مربوط به این سایت را ندارید می توانید از خدمات ارزی کردیت خونه کمک بگیرید.

مزایای سایت Name.com

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

شما می توانید در این سایت دامنه ی وب سایت خود را با تمامی پسوند های موجود خریداری نمایید.

بله، این سایت یک قابلیت انتقال سریع حساب دارد که شما می توانید از طریق آن، در کمترین زمان اطلاعات حساب خود را به حساب دیگری انتقال دهید.