پرداخت هزینه آزمون NAATI CCL

NAATI، سازمان اعتباربخشی مترجمان می باشد که در سال 2018 آزمون (NAATI CCL) را معرفی کرد. آزمون NAATI CCL بیشتر برای افرادی مناسب می باشد که قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کاری را دارند و برای مهاجرت از طریق این ویزا به پنج امتیاز مهاجرت کاری نیاز دارند. متقاضیان برای دریافت این پنج امتیاز نیاز به قبول شدن در این آزمون دارند.

مدت زمان این آزمون بسیار کوتاه بوده و تنها 20 دقیقه می باشد و افراد برای قبول شدن در این آزمون باید حداقل نمره 63 از 90 را کسب کنند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که آزمون NAATI CCL از دو بخش یا دو دیالوگ شفاهی تشکیل شده است و شما باید در هر بخش از این آزمون حداقل نمره 29 از 45 را کسب کنید و اکر نمره شما 58 تا 62.5 بشود می توانید اعتراض کنید و اگر پایین تر از نمره 58 را کسب کنید مردود خواهید شد. اعلام نتیجه آزمون NAATI CCL معمولا 4 تا 6 هفته پس از برگزاری آزمون انجام می شود. شما می توانید هزینه ثبت نام در آزمون NAATI CCL را از طریق کارت های اعتباری بین المللی مانند ویزاکارت یا مسترکارت پرداخت نمایید. اگر شما امکان استفاده از این کارت ها را ندارید، کردیت خونه می تواند به شما در پرداخت هزینه های مربوط به این آزمون کمک کند.

نکاتی درباره آزمون NAATI CCL

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

پس از ثبت نام در آزمون لینک شرکت در آزمون برای شما ایمیل خواهد شد که شما می توانید در زمان مشخص شده از طریق این لینک وارد محیط آزمون شوید.

این آزمون به صورت آنلاین برگزار می شود و افراد از هر کجای دنیا می توانند به راحتی در این آزمون شرکت نمایند.