گیفت کارت Mint

با موجودی‌های متفاوت جهت خرید از سایت‌های پشتیبان کننده Mint

گیفت کارت Mint

گیفت کارت مینت که با نام مینت کارت هم شناخته می شود همانند گیفت کارت ریکستی، گیفت کارت ویزا، گیفت کارت مستر و غیره دارای اعتبار است. از گیفت کارت مینت می توان در بيشتر فروشگاه های آنلاینی که خرید از طریق مینت کارت را قبول دارند استفاده کرد.

تقاضا برای Mint Gift Card دارای رشد چشمگیری بوده است و هم اکنون در سراسر جهان بصورت حضوری و آنلاین در حال فروش و عرضه مي باشد. شما با خرید Mint Gift Card می‌توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی و یا حتی با نداشتن سن قانونی، بدون انجام عملیات بانکی تمامی پرداخت‌های خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

به طور مختصر می توان گفت که Mint Gift Card یک روش پرداخت آنلاين برای افرادی است که به حفظ حریم خصوصی و امنیت در اطلاعات شخصی خود نیاز دارند.

برای خرید Mint Gift Card در فروشگاه کردیت خونه می توانید از اعتبار های 5، 10، 20، 30، 50، 100 و 300 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

کاربران می توانند با خرید Mint Gift Card از هر جای دنیا و بدون حضور فیزیکی و بدون انجام عملیات بانکی و حتی با نداشتن شرایطی مانند سن قانونی، همه پرداخت‌ های خود را در فروشگاه هایی که خرید از طریق گیفت کارت مینت را قبول دارند به شکل آنلاین انجام دهند.

خیر، با توجه به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از Mint Gift Card وجود دارد و آن یک محصول مجازی می‌باشد، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

گیفت کارت ۵ دلاری Mint
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰ دلاری Mint
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۰ دلاری Mint
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۳۰ دلاری Mint
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری Mint
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰۰ دلاری Mint
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۳۰۰ دلاری Mint
۲۰ دلاری