گیفت کارت League of Legends

با موجودی‌های متفاوت جهت خرید در لیگ آف لجندز

گیفت کارت League of Legends

بازی لیگ آف لجندز یک بازی از نوع میدان نبرد مولتی پلی آنلاین می‌باشد كه توسط شرکت Riot در سال 2009 به صورت رایگان و یا به اصطلاح Free-to-Play برای سیستم عامل های ویندوز و اپل طراحی و ارائه شده است. این بازی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین به سبک استراتژیک می‌باشد که Multiplayer و آنلاین بودن آن جذابیت بیشتری برای این بازی ایجاد کرده است.

یکی از امکانات مخصوص این بازی به دست آوردن امتیاز RP یا Riot Points می‌باشد و شما هر چقدر بتوانید امتیاز بیشتری کسب کنید، می توانید قهرمان‌های بیشتری را به گروه جنگی خود اضافه کنید و توانایی و شکست ناپذیریتان را بالا ببرید. ادوات اضافی جنگی و لباس‌ها به وسیله همین امتیاز‌ها خریداری می‌شوند.

گيفت كارت ليگ آف لجندز به نام‌های ديگری مانند بالانس کارت لیگ آف لجندز، Riot کارت و غیره نيز شناخته می‌شود. گیفت کارت League Of Legends قابلیت افزایش امتیاز ریوت پوینت می‌باشد. در اصل گیفت کارت لیگ آف لجندز همان Riot Point ها هستند که شما می‌توانید با پرداخت مبلغی آن را شارژ نمایید و اسلحه‌ها و ادوات جنگی مورد نیازتان را خریداری کنید تا بتوانید دشمن را شکست دهید.

برای خرید League of Legends Gift Card در فروشگاه کردیتخونه می‌توانید از اعتبار‌های 5، 10، 25، 50 و 100 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

میزان اعتبار RP شما هیچ تاریخ انقضایی ندارد و شما می توانید بعد از خرید هر زمانی که خواستید از آن استفاده کنید.

هزینه صدور League of Legends Gift Card بر اساس نرخ دلار روز محاسبه می‌شود و می تواند متفاوت باشد.

گیفت کارت ۵ دلاری League of Legends
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰ دلاری League of Legends
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۵ دلاری League of Legends
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری League of Legends
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰۰ دلاری League of Legends
۲۰ دلاری