گیفت کارت Karma Koin

با موجودی‌های متفاوت جهت خرید از سایت‌های پشتیبان کننده Karma Koin

گیفت کارت Karma Koin

از آسان‌ترین و سریع‌ترین روش‌های پرداخت خریدهای درون برنامه‌ای و بازی‌ها می توان به کارما کوین اشاره کرد به طوریکه پول شما تبدیل به ارز مجازی شده و می توانید آیتم‌های مختلفی را در بازی‌ها بدون اینکه نیازی به کارت اعتباری بانکی داشته باشید، خریداری کنید. کارما کوین به شما این اجازه را می‌دهد که ارزهای داخل سرویس‌های موسیقی و بازی‌ها را خریداری کنید و چندین برابر بیشتر از بازی ها لذت ببرید.

به وسیله گیفت کارت‌ کارما کوین (Karma Koin) می‌‌توانید از فروشگاه‌‌های آنلاینی که از این کارت‌‌ها پشتیبانی می‌‌کنند، به شکل کاملاً آنلاین و بدون نیاز به کارت اعتباری خرید کنید. از فروشگاه‌‌ها و درگاه‌‌هایی که از این گیفت کارت پشتیبانی می‌کنند می‌ توان به گیم استاپ و پی پال اشاره نمود. به این نکته توجه داشته باشید که Karma Koin Gift Card هیچگونه تاریخ انقضایی ندارد و هرزمانی که تمایل داشته باشید می‌توانید از آن استفاده کنید.

برای خرید Karma Koin Gift Card در فروشگاه کردیتخونه می توانید از اعتبار‌های 10، 20، 30 و 50 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، با توجه به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از Karma Koin Gift Card وجود دارد و آن یک محصول مجازی می‌باشد، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

معمولا اکثر گیفت کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند و به همین خاطر برای هدیه دادن به دوستان و آشنایان گزینه ی بسیار مناسبی می باشند.

خیر، خرید آنلاینKarma Koin Gift Card هیچ کارمزدی ندارد.

گیفت کارت ۱۰ دلاری Karma Koin
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۰ دلاری Karma Koin
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۳۰ دلاری Karma Koin
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری Karma Koin
۲۰ دلاری