خرید هاست از Inmotion

برای راه اندازی یک کسب و کار و راه اندازی وب سایت یکی از اولین مراحل، خریداری یک هاست خوب می باشد. سایت  inmotion یکی از سایت های پر طرفدار برای خریداری هاست می باشد که به دلیل خدمات گوناگونی که ارائه می دهد توانسته است که رضایت افراد زیادی را جلب کند. سرویس میزبانی اینموشن دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد که شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز که با سوال و مشکلی برخورد کردید، آن را از پشتیبان های این سرویس میزبانی بپرسید. شرکت inmotion یکی از با سابقه ترین شرکت های هاستینگ می باشد که بیش از 15 سال می باشد که خدمات هاستینگ ارائه می دهد. یکی از مزیت های استفاده از خدمات هاستینگ شرکت inmotion این است که شما پس از خریداری سرویس میزبانی تا 3 ماه فرصت خواهید داشت که اگر به هر دلیلی از این سرویس راضی نبودید می توانید سرویس خریداری شده را کنسل کنید و وجهی را که بابت آن پرداخت کرده بودید را پس بگیرید.

هاست های شرکت اینموشن مبتنی بر cPanel می باشد و با قیمت ها و خدمات گوناگونی که توسط شرکت inmotion ارائه می شود افراد با هر بودجه ای می توانند از خدمات این شرکت با تجربه استفاده کنند. در هنگام خریداری سرویس میزبانی و استفاده از خدمات این شرکت شاید متوجه این موضوع شوید که خدمات ارائه شده توسط شرکت اینموشن نسبت به سایر شرکت ها کمی گرانتر است که این اختلاف قیمت به دلیل کیفیت بالای خدماتی است که این شرکت ارائه می کند. البته شرکت inmotion برای مشتریان خود تخفیفات متعددی در نظر می گیرد و این تخفیف ها باعث می شود که این اختلاف قیمت کم شده و به چشم نیاید.

شما برای خریداری و پرداخت هزینه های مربوط به خدمات شرکت اینموشن نیاز خواهید داشت تا این هزینه ها را به صورت ارزی پرداخت نمایید و اگر این امکان برای شما وجود ندارد کردیت خونه می تواند به شما در پرداخت این هزینه ها کمک کند.

مزایای استغاده از خدمات شرکت Inmotion

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

این شرکت در زمینه ارائه هاست، طراحی وب سایت و ثبت دامین خدماتی را ارائه می دهد.

این شرکت از آپ تایم 99.96% برخوردار می باشد که این رقم این شرکت را در بین 10 میزبان برتر جهان قرار داده است.