پرداخت هزینه سفارت هند

کشور هند یکی از کشور هایی می باشد که افراد زیادی برای سرمایه گذاری، کار و غیره به این کشور مهاجرت می کنند. علاوه بر آن افراد زیادی برای بازدید از کشور هند، به این کشور سفر می کنند. شما برای مهاجرت یا مسافرت به کشور هند باید ویزای این کشور را دریافت کنید.

دریافت ویزای کشور هند مراحل و شرایط سختی ندارد و شما می توانید ویزای این کشور را به صورت حضوری یا آنلاین از طریق سفارت هند در ایران دریافت نمایید. شما برای اخذ ویزای توریستی کشور هند، نیازی به حضور در سفارت این کشور ندارید و به صورت آنلاین می توانید ویزای الکترونیکی هند را با ارائه مدارک و پرداخت هزینه های مربوط به سفارت و ویزا دریافت نمایید. البته در برخی موارد ممکن است سفارت هند بعد از بررسی مدارک، متقاضی را برای انجام مصاحبه احضار کند. البته این اتفاق در مورد ویزاهای توریستی به ندرت اتفاق می افتد. راه های مختلفی برای پرداخت هزینه های مربوط به سفارت هند وجود دارد که برای نمونه یکی از این روش ها پرداخت از طریق کیف پول پی پال می باشد. کردیت خونه می تواند با ارائه خدمات پرداخت ارزی به شما، در پرداخت هزینه های سفارت کشور هندوستان به شما کمک کند.

نکاتی درباره پرداخت هزینه سفارت هند

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

شهروندان 161 کشور دنیا، واجد شرایط درخواست ویزای الکترونیکی هند برای سفر به هند می باشند و ویزای الکترونیکی هند برای افرادی است که قصد بازدید از مقاصد گردشگری، پزشکی یا تجاری هند را دارند.

پس از بررسی درخواست، هزینه‌های پرداخت شده غیر قابل بازگشت می باشد.

خیر، درخواست ویزای هند در فرودگاه ممکن نیست و تمام ویزاها باید قبل از سفر درخواست شوند.