گیفت کارت hulu

با موجودی‌های متفاوت جهت خرید اشتراک هولو

گیفت کارت hulu

هولو (Hulu) یکی ازپلتفرم‌های آنلاین ویدئویی است که بیش از ۴۰ میلیون کاربر به آن دسترسی دارند. پلتفرم هولو کار خود را از سال 2007 آغاز کرده است و شما برای استفاده از امکانات عمومی این شبکه نیازی به ثبت نام ندارید اما برای دسترسی به برخی از فیلم‌های و قابلیت‌های آن باید حساب کاربری ایجاد کرده و مبلغی را برای اشتراک ماهیانه بپردازید. هولو، علاوه بر این که امکان استفاده از برنامه‌های جذاب و متنوع را برای کاربران خود فراهم می‌کند، شما با استفاده از آن می‌توانید ۵ نفر از دوستان و آشنایان خودتان را نیز به پروفایل خود اضافه کرده و امکان استفاده از خدمات هولو را در اختیار آن‌ها قرار دهید. از طریق Hulu Gift Card، شما می‌توانید اکانت هولوی خود را شارژ کرده و شروع به دیدن فیلم، سریال و سایر برنامه‌های جذاب آن کنید. گیفت کارت هولو  یکی از محصولات شرکت والت دیزنی است که شما می توانید با خرید گیفت کارت هولو تمامی سریال‌های به روز و فیلم‌های برتر دنیا را در این سرویس مشاهده کنید. شعاری در سایت رسمی هولو وجود دارد که نظر هر بیننده را جلب می‌کند و آن هم ”مشاهده هزاران فیلم و سریال” می‌باشد.

برای خرید Hulu Gift Card در فروشگاه کردیت خونه می توانید از اعتبار های 25 و 50 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، با توجه به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از Hulu Gift Card وجود دارد و آن یک محصول مجازی می‌باشد، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

خیر، خرید آنلاین Hulu Gift Card هیچ کارمزدی ندارد.

به‌طور معمول اکثر گیفت کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند و به همین دلیل برای هدیه دادن به دوستان و آشنایان گزینه ی بسیار مناسبی می باشند.

گیفت کارت ۲۵ دلاری hulu
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری hulu
۲۰ دلاری