خرید از سایت GraphicRiver

یکی از سایت‌هایی که برای خرید و فروش محصولات دیجیتال و گرافیکی می‌توانید به آن مراجعه کنید، سایت گرافیک ریور می باشد که در این سایت، شما پس از عضویت به راحتی می توانید فایل مورد نظر خود را بخرید یا فایل های گرافیکی خود را برای فروش قرار دهید. بالغ بر 736 هزار آیتم در سایت گرافیک ریور ارائه شده است. کاربران می توانند متناسب با نوع نیاز و علاقه خود این موارد را انتخاب و تهیه نمایند. محصولات گرافیکی از جمله انواع فونت، لوگو و غیره در طبقه بندی ها و زبانه های مجزا عرضه شده است.

بهترین راه برای کسب درآمد در دنیای آنلاین، فروش محصولات دیجیتال می باشد و سایت گرافیک ریور یک سایت گرافیکی با امکان کسب درآمد دلاری است که شما به عنوان یک طراح می‌توانید طرح‌های خود را که قابل‌اشتراک با تمام کشورها و فرهنگ‌های دیگر است، در این سایت به فروش برسانید.

صاحبان کسب و کار یا افرادی که علاقه مند به تصاویری خلاقانه برای آگهی کسب و کار خود، طراحی وب سایت و یا هر مورد دیگری هستند؛ سایت GraphicRiver می تواند بهترین انتخاب برای آنها باشد. در واقع تنها لازم است یک تصویر مناسب پیدا کنند سپس آن را خریداری نمایند و در نهایت آن را دانلود نمایند.

سایت GraphicRiver برای خرید محصولات گرافیکی گزینه‌ای بسیار عالی محسوب می‌شود و شما در ایران برای خرید این محصولات نیاز به یک حساب بین المللی دارید و اگر امکان پرداخت این هزینه ها را از طریق حساب بین المللی ندارید کردیت خونه می تواند به شما در زمینه پرداخت هزینه های مربوط به محصولات گرافیکی سایت گرافیک ریور کمک کند.

مزایای خرید از سایت گرافیک ریور

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

برای خرید از این سایت باید هزینه ها را از طریق حساب های بین المللی پرداخت نمایید که کردیت خونه می تواند به شما در پرداخت این هزینه ها کمک کند.

هزینه خرید اکانت گرافیک ریور براساس امکانات، حجم دانلود و مدت زمان استفاده متفاوت می باشد.