گیفت کارت Facebook

با موجودی‌های متفاوت جهت استفاده در فیس بوک

گیفت کارت Facebook

مطمئنا همه می دانیم که فیس بوک بزرگترین شبکه اجتماعی دنیاست که با ایده‌های جالب و خلاقانه، دنیای مجازی را بسیار توسعه داده است. شرکت فیس بوک در سال 2004 توسط مارک زاکربرگ معروف راه‌اندازی شد و شروع به کار کرد. این شبکه اجتماعی در ماه اول راه‌اندازی، بیش از ۱۲۰۰ نفر عضو را به خود جذب کرد و در حال حاضر این شبکه اجتماعی میلیون‌ها کاربر در سراسر دنیا دارد که از آن استفاده می‌کنند.

خرید گیفت کارت فیس بوک، درواقع همان پول درون برنامه‌ای فیس بوک می‌باشد. شبکه اجتماعی فیس بوک به غیر از امکاناتی مثل اشتراک گذاری تصویر و اضافه کردن افراد به لیست دوستان، امکانات دیگری هم نیز دارد که با خرید گیفت کارت فیس بوک می‌توانید به این امکانات دسترسی داشته باشید. برای مثال کاربران با استفاده از Facebook gift card می‌توانند بازی‌ها و اپلیکیشن های موجود در سایت فیس بوک را خریداری کنند. گيفت كارت فيس بوک با نام‌های بسیاری مانند خرید اکانت فیسبوک، گيم كارت فیس بوک، اعتبار فيس بوک و غیره شناخته می‌شود.

برای خرید Facebook gift card در فروشگاه کردیتخونه می توانید از اعتبارهای 5، 10، 25، 50، 75 و 100 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

Facebook gift card در واقع ارز مجازی فیس بوک می باشد که کاربران می توانند با خریداری این گیفت کارت نسبت به خریداری بازی ها و اپلیکیشن های موجود در شبکه اجتماعی فیس بوک اقدام کنند.

ارزش اعتبار فيس بوک به اين صورت است كه هر دلار آمريكا مساوی با 10 اعتبار فيس بوک می باشد.

گیفت کارت ۵ دلاری Facebook
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰ دلاری Facebook
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۵ دلاری Facebook
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری Facebook
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۷۵ دلاری Facebook
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰۰ دلاری Facebook
۲۰ دلاری