پرداخت هزینه سفارت و ویزا

شما برای ورود به یک کشور خارجی باید ویزا تهیه کنید که این کار و مراحل درخواست آن از طریق سفارت آن کشور صورت می‌گیرد. بنابراین سفارت کشوری که قصد سفر به آن را دارید هزینه ای به عنوان هزینه وقت سفارت مشخص می کند و ایرانیانی که قصد ورود به کشورهای دیگر را دارند معمولا درخواست تعیین وقت و پرداخت هزینه سفارت را به صورت آنلاین انجام می دهند.

شما برای دریافت وقت سفارت به صورت آنلاین، در ابتدا باید به سایت سفارت کشور مورد نظر وارد شوید و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید و سپس با ورود به سایت سفارت مورد نظر بر روی گزینه‌ای با عنوان رزرو وقت کلیک کنید و مدارکی که سفارت به آنها نیاز دارد را اسکن و بارگذاری کنید و سپس باید فرم‌های درخواست ویزا را پر کرده و آنها را در سایت وارد نمایید و در پایان هم باید هزینه های مربوط به سفارت و ویزا را به صورت آنلاین، پرداخت نمایید.

مراحل گرفتن وقت از سفارت برحسب کنسولگری‌های مختلف متفاوت می باشد پس از گذراندن این مراحل شما باید با وارد کردن اطلاعات متقاضیان ورود به کشور خارجی، پرداخت هزینه های سفارت و ویزا در قالب پرداخت دلاری انجام دهید. کردیت خونه می تواند شما را در پرداخت هزینه های دلاری مربوط به سفارت و ویزای کشوری که قصد سفر به آن را دارید، یاری نماید.

نکاتی درباره پرداخت هزینه سفارت و ویزا

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

پرداخت هزینه سفارت و ویزا به صورت آنی و همان لحظه انجام می شود.

با توجه به کشوری که برای سفر انتخاب می کنید، این هزینه می تواند متفاوت باشد و شما برای گرفتن وقت فوری باید هزینه بیشتری را بپردازید و در حقیقت شما با پرداخت هزینه ای بیشتر برای خود زمان می خرید.

اخذ وقت سفارت فوری تنها در زمانی امکان دارد که سفارت وقت های بیشتری را بررسی کند و یا شخصی وقت خود را کنسل کند.