پرداخت هزینه های مربوط به سرویس Digital Ocean

Digital Ocean که دفتر مرکزی آن در نیویورک قرار دارد، یکی از سرویس های ارائه دهنده هاستینگ می باشد که برای کسب و کارها خدمات ابری فراهم می کند. در واقع کمپانی دیجیتال اوشن در سال 2011 توسط بن ارتسکی تاسیس شد و شروع به کار کرد و سپس در سال 2018 لقب سومین شرکت بزرگ هاستینگ را به خود اختصاص داد.

هم اکنون شرکت های زیادی وجود دارند که خدمات هاستینگ ارائه می دهند و باید دلایلی وجود داشته باشد که افراد به خدمات کمپانی دیجیتال اوشن جذب شوند که به برخی از این دلایل می توان به پشتیبانی فعال، قیمت مناسب و عملکرد عالی اشاره کرد. شما برای استفاده از خدمات کمپانی دیجیتال اوشن نیاز به پرداخت هزینه خواهید داشت که این هزینه باید به صورت ارزی و از طریق کارت های اعتباری مانند ویزاکارت یا مسترکارت و یا سیستم انتقال پول پی پال پرداخت شود. در صورتیکه امکان استفاده از این روش ها را برای پرداخت هزینه های مربوط به سرویس دیجیتال اوشن را ندارید، می توانید از خدمات ارزی کردیت خونه برای پرداخت این هزینه ها کمک بگیرید.

مزایای استفاده از سرویس دیجیتال اوشن

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

هزینه خدمات و پلن های سرویس دیجیتال اوشن از تقریبا 5 دلار به صورت ماهیانه شروع می شود که این هزینه برای بسیاری از کسب و کار ها مناسب می باشد.

سرویس دیجیتال اوشن از امنیت خوبی برخوردار می باشد و تمامی داده های کاربران توسط این سرویس محفوظ می ماند.