پرداخت هزینه انگشت نگاری کانادا

یکی از مراحل اخذ ویزا یا اقامت کشور کانادا انگشت نگاری می باشد که با نام بیومتریک نیز شناخته می شود. با انجام انگشت نگاری هویت شما برای کشور کانادا احراز می شود. شما باید در همان زمانی که درخواست صدور ویزای کشور کانادا را ارسال می کنید هزینه بیومتریک را پرداخت کنید و اگر این کار را انجام ندهید ممکن است درخواست شما با تاخیر بررسی شود البته به این نکته توجه داشته باشید که برای ویزای ترانزیت نیازی به پرداخت هزینه انگشت نگاری نیست. هزینه ی انجام انگشت نگاری برای هر فرد 85 دلار و اگر به صورت ختنوادگی اقدام کنید این هزینه برای هر خانواده 170 دلار می باشد. از آنجایی که شما باید این هزینه را به صورت ارزی پرداخت کنید، می توانید این هزینه را از طریق کردیت خونه پرداخت نمایید.

برای انجام انگشت نگاری، شما در ابتدا باید مدارک خود را در سایت سفارت کانادا بارگذاری کنید و در این سایت ثبت نام انجام دهید. پس از این که این اقدامات را انجام دادید ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که شامل کد رهگیری است و شما پس از دریافت این کد، یک ماه فرصت خواهید داشت که برای انجام انگشت نگاری به یکی از دفاتر مرتبط با سفارت کانادا مراجعه کنید.

نکاتی درباره انگشت نگاری کانادا

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

افراد می توانند مدارک خود را به صورت حضوری به دفاتر انگشت نگاری ارائه کنند و همچنین می توانند از طریق سایت سفارت کانادا این مدارک را ارائه دهند.

پس از انجام انگشت نگاری حدودا 8 هفته زمان می برد تا ویزای کانادا صادر شود.

خیر، انجام انگشت نگاری بخشی از فرایند صدور ویزای کانادا می باشد.