پرداخت هزینه سفارت کانادا

بدون دریافت وقت از سفارت کانادا از ورود شما به سفارت جلوگیری می شود. بنابراین شما باید در تاریخ و ساعتی که برای حضور شما در سفارت مشخص شده است به سفارت مراجعه نمایید تا درخواست شما مورد بررسی قرار بگیرد.

گرفتن وقت از سفارت کانادا به دو صورت حضوری و آنلاین انجام می شود و گرفتن وقت سفارت به صورت آنلاین به شما این امکان را می دهد که هزینه های سفارت را نیز به صورت آنلاین پرداخت کنید. هزینه دریافت وقت از سفارت کانادا برای انجام انگشت نگاری براساس سن افراد متفاوت می باشد و افراد بالای هشتاد سال و زیر چهارده سال از پرداخت این هزینه معاف هستند و این هزینه برای افرادی که از پرداخت کردن آن معاف نیستند 85 دلار می باشد.

بدون توجه به سن و سال افراد، همه ی متقاضیان برای صدور ویزای خود، براساس نوع ویزا، باید مبلغی را بپردازند که این مبلغ برای ویزای توریستی 100 دلار می باشد.

شما برای پرداخت این هزینه ها به صورت آنلاین کافی است که یک ویزا کارت یا یک مسترکارت اعتباری بین المللی داشته باشید. در غیر این صورت کردیت خونه می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

نکاتی درباره ویزای دانشجویی کانادا

نکاتی درباره ویزای کاری کانادا

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، در حال حاضر امکان دریافت ویزای کشور کانادا در ایران وجود ندارد و شما باید برای انگشت نگاری به یکی از کشورهای همسایه ایران مراجعه نمایید.

گرفتن وقت از سفارت کانادا به دو صورت حضوری و آنلاین قابل انجام است اما در حال حاضر، گرفتن وقت به صورت آنلاین انجام می شود و شما باید تاریخ سفر خود را مشخص کنید و درخواست خود را ارسال نمایید تا وقت تعیین شده برای شما ارسال شود.

با توجه به اینکه در سفارت کانادا برای اخذ ویزا مصاحبه ای انجام نمی شود تفاوتی میان سفارت های مختلف در کشورهای مختلف وجود ندارد.