خرید از سایت شاتر استوک

سایت شاتر استوک یک سایت حرفه ای برای دانلود موسیقی، تصاویر وکتور و پیکسلی، فیلم، تصاویر ادیتوریال، الگو ها و … است. شاتر استوک با نگاه ویژه به کارهای گروهی و تخفیف برای گروهای هنری، ایجاد امکاناتی چون ادیت کردن تصاویر، معرفی هنرمند ماه و دسترسی به بیش از 370 میلیون عکس و فیلم که ماهانه به آن افزوده می شود، یک سایت تخصصی گرافیکی و هنری محسوب می شود. 

وب سایت شاتر استوک یکی از بزرگترین سایت های ارائه دهنده تصاویر استوک، وکتور، ویدیو کلیپ و موسیقی است؛ شاتر استوک دارای بیش از یک میلیارد محتوا، بیش از یک میلیون شرکت کننده و سیصد میلیون تصاویر است که در بیش از 150 کشور نیز در دسترس است.

تنها راه استفاده به صرفه از محتوای شاتر استوک و دانلود از شاتر استوک، خرید فایل از Shutterstock می باشد. به همراه کردیتخونه می توانید عکس هایی که دوستشان دارید و قصد دانلود آن ها را دارید، پیدا کنید و با ثبت لینک تصاویر در هکاپ، آن ها را به صورت فایل دریافت کنید.

 

سوالات متداول

هزینه این سرویس همراه با دریافت VPS، شماره مجازی و پی‌پال وریفای شده، ۷۹ دلار است.

خیر، به دلیل کسب اطمینان از ارائه این سرویس با کیفیت بالا و با کمترین مشکل؛ حساب Contributor شاتر استاک همراه با VPS، شماره مجازی و حساب پی‌پال وریفای شده در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد.