خرید از codecanyon

وبسایت codecanyon یکی از زیرمجموعه های سایت Envato است که در زمینه ارائه انواع کدهای برنامه نویسی، پلاگین ها و اسکریپت ها فعالیت دارد. برنامه نویسان و متخصصان در این زمینه می توانند کدهای آماده را از وبسایت کدکنیون دریافت کنند و یا کدها و پلاگین هایی که نوشتند را در بستر این سایت به فروش برسانند و درآمدزایی بکنند. برای خرید از codecanyon به پرداخت ارزی نیاز خواهید داشت. 

خدمات خرید از سایت های خارجی در کردیتخونه به شما کمک می‌کند که به آسانی نسبت به خرید از کد کنیون اقدام کنید. خرید از وبسایت کدکنیون از طریق کارت های پرداخت بین المللی مثل مسترکارت، ویزاکارت و یا حسابهای اینترنتی مثل حساب پی پال انجام می گیرد. همچنین باید توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از سایت آی پی شما، ایران نباشد و ترجیحا از یک آی پی ثابت خارج کشور استفاده شود زیرا وبسایت envato و سایت های زیرمجموعه آن همانند ThemeForest، CodeCanyon،VideoHive، AudioJungleو … شدیداً بر روی آی پی ایران و تغییر آی پی حساس هستند. ما در کردیتخونه به شما به عنوان واسطه کمک می کنیم تا به راحتی بتوانید از سایت هایی که نیاز به پرداخت دلاری دارند خرید خود را انجام دهید و به ریال مبلغ آن را بپردازید.

ویژگی های خرید قانونی از سایت CodeCanyon:

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

شما محصول خود را انتخاب و پس از ساخت اکانت پرداخت دلاری آن را انجام می دهید و اطلاعات محصول را از طریق لینک دانلود یا ایمیل دریافت می کنید.

محصول خود را انتخاب و در قسمت ثبت سفارش، مبلغ دلاری را اعلام نمایید تا کارمزد به شما اعلام گردد.