خرید اکانت kwfinder

KWFinder یکی از ابزارهای قوی برای تحقیق کلمات کلیدی می‌باشد. این ابزار با ویژگی‌هایی که دارد به شما کمک می‌کند تا بهترین کلمات کلیدی را برای محتوای سایت خود هدف قرار دهید. سایت kwfinder یکی از معتبرترین سایت های تحلیل و بررسی کلمات کلیدی سئو سایت می باشد. این سایت با الگوریتم های بسیار ویژه ابزار های مفیدی را برای تحلیل کلمه کلیدی وب سایت مورد نظر برای شما به وجود می آورد. وقتی که شما کلمه کلیدی خود را وارد می­کنید و موقعیت و زبان را مشخص می­کنید، روی “Analyze” (تجزیه و تحلیل) کلیک کنید و تمام نتایج شما روی صفحه نمایش، نشان داده خواهند شد. با خرید اکانت kwfinder، میتوانید از سایر ابزارهای سایت Mangools استفاده کنید.

 این ابزارها شامل KWFinder (ابزار اصلی)، SERP Watcher (بررسی رتبه کلمات کلیدی)، Link Miner (بررسی بک لینک ها)، Site Profiler (بررسی متریک های مهم سئو) و در نهایت Serp Checker که میتوان بوسیله آن، رتبه کلمه کلیدی مشخصی را با آی پی کشورهای مختلف، مشاهده کرد. 

اگر قصد خرید اکانت KWFinder را دارید، می‌توانید از خدمات کردیتخونه استفاده کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

ویژگی‌های اکانت KWFinder

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، سرویس ها فقط قابل اجرا بروی یک سیستم قابل اجرا می باشد.

 

با استفاده از این ابزار می‌توان یک برنامه ریزی مناسب برای کلمات کلیدی خود داشت و همچنین کلمات کلیدی رقبا را نیز بررسی کرد.

بله به مدت 10 روز می‌توانید به صورت رایگان از خدمات این سایت استفاده کرده و سپس تصمیم به خرید بگیرید.