پرداخت هزینه های مربوط به سایت Bluehost

یکی از شرکت های خارجی ارائه دهنده خدمات هاستینگ شرکت بلوهاست می باشد که برای راه اندازی سایت وردپرسی، یکی از مناسب ترین انتخاب ها استفاده از خدمات شرکت Bluehost می باشد. شرکت بلوهاست یکی از بهترین شرکت های هاستینگ می باشد که امکانات بسیار زیادی دارد و شما با خریداری پکیج های سایت Bluehost می توانید دامنه رایگان دریافت کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که پنل هاستینگ این شرکت بر پایه cPanel می باشد و به همین خاطر کاربران می توانند به سادگی از خدمات این شرکت استفاده نمایند. شرکت بلوهاست سه نوع هاست اشتراکی، VPS و اختصاصی را به کاربران خود ارائه می دهد که به طور معمول اکثر سایت ها به دلیل داشتن قیمت مناسب و ارائه کردن خدمات کامل از هاست اشتراکی استفاده می کنند. برای پرداخت هزینه های خدمات شرکت بلوهاست شما باید این هزینه ها را به صورت ارزی پرداخت نمایید که کردیت خونه از طریق خدمات ارزی خود می تواند این هزینه ها را برای شما پرداخت نماید.

مزایای استفاده از خدمات سایت بلوهاست

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بله، کاربران ایرانی می توانند از تمامی خدمات بلوهاست در ایران استفاده نمایند.

ارزان ترین هاست در سایت بلوهاست تقریبا به قیمت ماهانه 2.95 دلار به فروش می رسد و کاربران در صورتی که اشتراکات 3 ساله خریداری نمایند می توانند از تخفیف های ویژه ای برخوردار شوند.