پرداخت هزینه سفارت استرالیا

کشور استرالیا جزو کشورهایی محسوب می شود که هر ساله افراد زیادی به قصد تحصیل و یا گردش به آن سفر می کنند. ویزاهای تحصیلی و توریستی از متداول ترین ویزاهای کشور استرالیا می باشد. فرایند دریافت ویزای کشور استرالیا به صورت آنلاین انجام می شود و افراد بعد از ایجاد حساب کاربری در وب سایت سفارت کشور استرالیا می توانند درخواست صدور انواع ویزای این کشور را بدهند و مدارک خود را نیز به سفارت کشور استرالیا ارائه کنند. پس از گذراندن این مراحل، شما باید هزینه ویزای مورد نظر خود را به دلار استرالیا پرداخت نمایید.

به این موضوع نیز توجه داشته باشید که بسته به شیوه ای که برای پرداخت هزینه سفارت انتخاب می کنید، یک کارمزد اضافه بر مبلغ اصلی را نیز باید پرداخت نمایید. برای دریافت ویزای استرالیا لازم است که مدارک شما به سایت دولت استرالیا ارسال گردد تا ارزیابی شوند. که اصطلاحا به ارزیابی مدارک، لاج می‌گویند.

هزینه انواع ویزاهای کشور استرالیا متفاوت است و می تواند تغییر کنند به همین دلیل سفارت این کشور معیار پرداخت هزینه ویزا را زمان به جریان افتادن بررسی مدارک قرار داده است. کردیت خونه می تواند به شما در انجام پرداخت هزینه های مربوط به سفارت این کشور کمک کند.

نکاتی درباره پرداخت هزینه سفارت استرالیا

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، تنها به صورت آنلاین و یا از طریق ارسال مدارک توسط پست امکان درخواست ویزا وجود دارد.

پس از ارائه مدارک خود به سفارت ، روش های مختلفی برای پرداخت هزینه های سفارت کشور استرالیا وجود دارد. شما می توانید از کردیت خونه برای پرداخت هزینه های مربوط به سفارت کشور استرالیا کمک بگیرید.