پرداخت هزینه سفارت آمریکا

برای ورود به آمریکا لازم است که ویزای آمریکا را دریافت کرده باشید. شما برای اخذ ویزای آمریکا، حتما باید در یکی از سفارت خانه های آمریکا مصاحبه انجام دهید. متقاضیانی که قصد دریافت ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا همانند ویزا های نوع F1/F2، J1/J2، B1/B2  و غیره را دارند، باید قبل از دریافت وقت سفارت آمریکا، هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا (MRV FEE) را پرداخت نمایند.

با توجه به اینکه ایالات متحده در ایران سفارت‌خانه‌ای ندارد، شهروندان ایرانی برای انجام مصاحبه و سایر اقدامات لازم برای دریافت ویزا، باید به سفارت آمریکا در کشورهای همسایه خود مراجعه کنند. از جمله‌ی این سفارت‌ها می‌توان به سفارت آمریکا در امارات متحده عربی، ترکیه و ارمنستان اشاره کرد.

لازم است که افراد با پرداخت هزینه سفارت America، با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی، برای انجام مصاحبه در سفارت آمریکا، وقت بگیرند. شما می توانید برای پرداخت هزینه های مربوط به سفارت آمریکا از کردیت خونه کمک بگیرید.

نکاتی درباره پرداخت هزینه های مربوط به سفارت آمریکا

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا برای ویزاهای نوع F/M/J و همچنین B1/B2، مبلغ 160 دلار آمریکا می باشد و هزینه ویزای سرمایه گذاری (E2) و ویزای تجاری(E1) ، مبلغ 205 دلار است. همچنین برای افرادی که لاتاری آمریکا برنده شدند این هزینه 330 دلار آمریکا می باشد.

  1. نام و نام خانوادگی (مطابق با پاسپورت)
  2. نام کاربری و رمز عبور برای ورود به اکانت شما در سایت سفارت
  3. شماره پاسپورت
  4. تاریخ مورد نظر برای مصاحبه
  5. شماره بارکد که در صفحه تاییدیه فرم DS 160 مشاهده می‌شود.
  6. شماره تلفن و نشانی پست الکترونیک
  7. تابعیت
  8. سویس نامبر برای ویزای دانشجویی