گیفت کارت Amazon

با موجودی‌های متفاوت جهت خرید محصولات آمازون

گیفت کارت Amazon

آمازون ( Amazon ) بزرگترین فروشگاه آنلاین جهان است که در خرید آسان میلیون‌ها محصول با تنوع بسیار بالا جهت پوشش سلایق مردم مختلف تلاش می‌کند تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید. آمازون دنیای کالاها است و هر کالایی را بخواهید معمولا می‌توانید در آمازون پیدا کنید. کشتی‌های فروشگاه آنلاین آمازون را می‌توان در اکثر بنادر کشورها مشاهده کرد و آمازون تلاش می‌کند تا محصولات خود را با سریعترین زمان ممکن به خریداران تحویل دهد. بزرگترین وب سایت آمازون، نسخه آمریکایی این سایت است که اولین نسخه آن نیز می‌باشد. شما برای خرید کالا از سایت آمازون به پرداخت مبلغ خرید از طریق یکی از اشکال کارت اعتباری، دبیت کارت یا گیفت کارت آمازون نیاز دارید. شما با گیفت کارت آمازون می‌توانید به آسانی تمام اجناس فیزیکی و دیجیتالی فروشگاه آمازون را خریداری کنید. البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که باید با آی پی غیر ایرانی این کار را انجام دهید تا به خاطر تحریم‌ها گیفت کارت شما بلاک نشود. شما می توانید این گیفت کارت را در اکانت خود شارژ کنید و از طریق این گیفت کارت میلیون‌ها کالای فیزیکی و دیجیتال و خدمات را دریافت نمایید.

برای خرید گیفت کارت آمازون در فروشگاه کردیت خونه می توانید از اعتبارهای 1، 5، 10، 15، 20 ، 25، 50 و 100 دلاری استفاده کنید.

مزایا و نکات کلی
مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما از طریق چت آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، خرید کارت هدیه سایت آمازون هیچ کارمزدی ندارد.

خیر، با توجه به اینکه در هر لحظه امکان استفاده از گیفت کارت وجود دارد و آن یک محصول مجازی می‌باشد، پس از تحویل کد امکان تعویض یا مرجوع کردن آن وجود ندارد.

شما پس از دریافت کد گیفت کارت خریداری شده می‌توانید آن را در حساب خود Redeem کنید و به راحتی از سایت آمازون کالا های مورد نظر خود را خریداری کنید.

گیفت کارت ۱ دلاری Amazon
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵ دلاری Amazon
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰ دلاری Amazon
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۵ دلاری Amazon
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۰ دلاری Amazon
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۲۵ دلاری Amazon
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۵۰ دلاری Amazon
۲۰ دلاری
گیفت کارت ۱۰۰ دلاری Amazon
۲۰ دلاری