خرید اکانت Ahrefs

سایت Ahrefs یکی از معتبرترین ابزارها برای تجزیه و تحلیل سئوی سایت خود و رقبا می‌باشد که مشکلات سئوی سایت شما را بررسی کرده و به شما اطلاع می‌دهد. شما با داشتن اکانت Ahrefs به ابزار های گوناگونی دسترسی خواهید داشت که یکی از آن ها ابزار Keywords Explorer می باشد که از طریق آن با توجه به صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید و محتوای سایت تان می‌توانید هزاران کلمه کلیدی را پیدا کنید. این ابزار برای هر کلمه کلیدی اطلاعاتی مانند میزان رقابت و هزینه CPC در پلتفرم‌های تبلیغاتی نیز نمایش می دهد.

از قابلیت‌های دیگر این اکانت، سرعت بالای آن در ارائه آمار و تجزیه و تحلیل سایت شماست که اکانت Ahrefs تنها در ۱۵ دقیقه بک لینک‌های سایت شما را شناسایی می‌کند و مشکلات سئویی آن را نمایش می‌دهد.

اکانت Ahrefs با ارائه امکانات بسیار در حوزه سئو، در ایران تحریم است. بنابراین شما نمی‌توانید به طور مستقیم از سایت Ahrefs این سرویس را خریداری کنید. شما برای خریداری اکانت Ahrefs می توانید از طریق کردیت خونه اقدام نمایید و پرداخت هزینه های مربوط به این اکانت را به کردیت خونه بسپارید.

مزایای خرید اکانت Ahrefs

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، با توجه به استفاده از اکانت اشتراکی امکان افزودن کاربر دیگری وجود ندارد.

شما با خرید اکانت Ahrefs قادر خواهید بود مشکلات سئوی سایتتان را بررسی نموده و برای بهبود رتبه سایت، آن‌ها را برطرف نمایید.