خرید اکانت Adobe Stock

اکانت Adobe Stock سرویسی می باشد که به کسب‌وکارها امکان دسترسی به میلیون‌ها عکس، ویدیو، تصاویر، دارایی‌های سه‌بعدی و الگوهای باکیفیت، ممتاز و بدون حق امتیاز را برای همه پروژه‌های خلاقانه‌شان می‌دهد.

Adobe Stock با پلتفرم اشتراک Adobe Creative Cloud ترکیب شده است که تجربه ای فوق العاده برای کسانی که از Photoshop ،InDesign یا دیگر برنامه های Adobe استفاده می کنند فراهم می کند.

آزادی که در Adobe Stock هنگام شروع فروش عکس های استوک به شما داده می شود، باور نکردنی است و شما حتی می توانید عکس های خود را در جای دیگری نیز به فروش برسانید زیرا Adobe Stock نیازی به دادن حقوق انحصاری فروش به آنها ندارد.

مجموعه ای که سایت adobe stock جمع آوری کرده را می توان یکی از غنی ترین ها به شمار آورد که به دلیل یکپارچگی ای می باشد که این سایت با نرم افزار های خود دارد.

شما برای خرید اکانت Adobe Stock نیاز دارید تا هزینه های مربوط به آن را به صورت ارزی پرداخت نمایید. ممکن است شا امکان انجام این کار را نداشته باشید. در این صورت می توانید از خدمات ارزی کردیت خونه کمک بگیرید.

مزایای Adobe Stock

مشاوره خرید

نیاز به مشاوره دارید ؟ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

شما باید این هزینه را به صورت ارزی پرداخت نمایید و در صورتی که این امکان را ندارید کردیت خونه می تواند به شما در پرداخت این هزینه کمک کند

اکانت خریداری شده Adobe Stock بر روی ایمیل اختصاصی با دسترسی کامل فعال می شود.